logo forum download ranking irc liga PS PES

menu  
News
kropki
Baza graczy
kropki
Redakcja
kropki
Historia polEvo
kropki
PES 2010
kropki
PES2008
kropki
kropki
Newsy
G??wne
kropki
Ligowe
kropki
Edycja
kropki
Arty
Felietony
kropki
Recenzje
kropki
Turnieje
kropki
Tutoriale
kropki
Wywiady
kropki
Polska Scena PES
Rankingi
kropki
Klany
kropki
Regulamin PSPES
kropki
Turnieje planowane
kropki
Turnieje rozegrane
kropki
Faq
PES6/2008 PC Online
kropki
WE 2002 Online
kropki
Kitserver 7 (ENG)
kropki
IRC
#polevo
kropki
Regulamin
kropki
Bywalcy
kropki
Bramka IRC
kropki
Cytaty
Szukaj
kropki
Wtyczka do FF
kropki
 
stopka
srodeknews
newstab PES 2015
Bądź na bieżąco.

»  Pro Evolution So...
»  Master League su...
»  Plebiscyt 2011 -...
»  Co dalej z ISSOn...
Liga

Edit
polEvo Patchuj z nami
Newsy ze świata edycji.

»  PES 6.5 Patch v7...
»  Pogoń Szczecin F...
»  Czas na remont -...
»  Japy pierwsza kl...
RANKING PRO EVOLUTION SOCCER 2015 PS4

Untitled Document
   PES2008 PS2  
     
  Ranking indywidualny  
  TOP25  
LP NICK PKT
1. Macieq 108
2. Mysza 108
3. Olej 81
4. Mortis 68
5. Beethoven 62
6. Ronbalto 59
7. Gawlisz 57
8. Ako 56
9. Luki_K 54
10. Whan 50
11. Szostak 49
12. Szejker 42
13. Brat 39
14. Bogee 36
15. snuki 35
16. Seba_F 32
17. Tomek_OST 32
18. Margiel 30
19. Lolek 29
20. ARO 26
21. Bolek 26
22. Karpiu 25
23. Koza 24
24. Oley 22
25. Tomini 22
  Ranking wszechczasów PS2  
     
  Ranking indywidualny  
  TOP25  
LP NICK PKT
1. Sado 242
2. Szostak 228
3. Bogee 209
4. Esiek 196
5. Luki_K 192
6. ARO 191
7. Macieq 188
8. Seba_F 180
9. Arboos 157
10. Beethoven 136
11. Gawlisz 133
12. Lolek 128
13. Mysza 120
14. Loda Arek 117
15. TomekOST 107
16. Ako 94
17. Binek 92
18. Brat 90
19. Tomo 87
20. Margiel 87
21. Szynka 83
22. Brachu 78
23. Bolek87 73
24. Szeląg 73
25. GOPA 68
  Ranking klanowy  
     
LP NICK PKT
1. Team7 259
2. Wilda_D-Link 240
3. Mince_Squad 142
4. Antybazyle 130
5. Clan_Szostaka 96
6. Inkwizycja 80
7. Renshu_Clan 43
8. Latające Scyzoryki 34
9. BDZ 32
10. Fatamorgana 17
11. Galka_Team 17
12. Starosielce_Team 16
13. Łowcy_Nagród 8
14. Rządni_Sukcesu 7
15. Omega_Klan 7
16. Gang_Olsena 4
17. Polano_Team 2
18. Zakon 1
     
     
     
     
     
     
     
     
  Ranking klanowy  
     
LP NICK PKT
1. Clan Szostaka 519
2. Łowcy Nagród (RIP) 484
3. Gałka Team 419
4. Zakon 372
5. Renshu Clan 283
6. Antybazyle 177
7. Fatamorgana 172
8. Wilda D-Link 162
9. Team7 160
10. Inkwizycja 131
11. Potentaci 128
12. Mince Squad 110
13. Feel The Power 94
14. Pyrotechnika 51
15. KKK 48
16. Los Rzeźnikos 48
17. Bad Boys Załęże 44
18. Bardzo Dziki Zachód 41
19. Gang Olsena 36
20. Lux Team 34
21. Starosielce Team 33
22. Fu-Kung-Clan 31
23. Sunday Boys 30
24. Latające scyzoryki 29
25. KuPo Klan 28
     

Ostatni podliczony turniej to:
2008.06.28 Warsaw O-R Cup IV
1. MacieQ
2. Szostak
3. Whan
3.. Olej

WYKAZ TURNIEJÓW WZIĘTYCH POD UWAGĘ PRZY OPRACOWYWANIU RANKINGU PES 2008:

2007.11.24 SZCZYTNA CUP 1. ARO 2.Ako 3. Mysza 4. Bolek
2007.12.01 GRAJEWO CUP II 1.Mysza 2.Ronbalto 3.Szejker 4.Mortis
2007.12.16 KOSZALIN CUP . 1.Luki K 2.Ako 3.Mysza 4.Szeląg
2007.12.29 SZUBIN CUP II . 1.Macieq 2.Whan 3.Gawlisz 4.Snake
2008.01.12 BRACHU & KEMIK CAP 1.Gawlisz 2.Mysza 3.Margiel 4.Szostak
2008.01.26 DĄBROWA CUP (Yarzyna) 1.Mysza 2.Macieq 3. Snuki 4.Brat
2008.02.10 SKIERNIEWICE CUP . 1.Mortis 2.Olej 3.Ronbalto 4.Lawrence z Arabii
2008.02.16 MDK BYTOM CUP . 1.Macieq 2.Lolek 3.Brachu 4.Dudzio
2008.03.30 SZOSTAK CUP TURNIEJ EKSTRAKLASA 1.Olej 2.Bogee 3.Oley 4.Szejker
2008.04.12 KRAKÓW CUP TURNIEJ EKSTRAKLASA 1.Beethoven 2.Mysza 3.Tomek OST 4.Luki K
2008.04.19 SIEDLCE CUP TURNIEJ EKSTRAKLASA 1.Macieq 2.Rasow 3.Szejker 3.Margiel
2008.05.17 BIAŁYSTOK CUP EKSTRAKLASA 1.Olej 2.Ronbalto 3.Macieq 4.snuki
2008.06.01 SZCZECIN CUP 1.Mortis 2.Karpiu 3.Grześki2 4.Dziku
2008.06.28 WARSZAWA OR CUP 1.Macieq 2.Szostak 3.Whan 4.Olej

WYKAZ TURNIEJÓW WZIĘTYCH POD UWAGĘ PRZY OPRACOWYWANIU RANKINGU WSZECHCZASÓW:

2003.05.10 EXTREME 2003 1. Arboos 2. Ksztoń Hubert 3. Surma Marek 4. Ksztoń Robert
2003.12.06 EDEN CUP II 1. GOPA 2. Bednarski 3. Skoruch Rafał 4. Gmyrek
2004.02.02 OLIMPIJCZYK CUP I 1. Szybki 2. Masarczyk 3. Skotarski 4. ARO
2004.03.21 OLIMPIJCZYK CUP II 1.Ramirez 2. Szybki 3. Larwa 4. Cabał
2004.04.17 MISTRZOSTWA POLSKI POZNAŃ 2004 1. Szybki 2. Loda Arek 3. Joe Cole 4. Mobius
2004.04.29 OLIMPIJCZYK CUP III 1. Mobius 2. GOPA 3. Haas Radek 4. Szynka
2004.06.20 KRĄG CUP I 1. Jaro 2. Rozmyty 3. Nówcia 4. Hobbith
2004.07.25 KRĄG CUP II 1. Loda Arek 2. Szymek 3. Szeląg 4. Campos
2004.08.21 SILESIA CUP II 1. Arboos 2. Haas Radek 3. Borowiec Marek 4. Esiek
2004.09.11 KRĄG CUP III 1. Jaro 2. GOPA 3. Snake 4. Łuckiewicz M.
2004.11.07 GLIWICE CUP B3 CUP I 1. ARO 2. Viruss 3. Szafron 4. Maniak
2004.12.04.KRAG CUP IV 1. Cabał 2. Miela 3. Arboos 4. Berzu
2004.12.11 NOWA HUTA CUP 1. Radzimisz 2. Sado 3. Qubek 4. Loda Arek
2005.01.16 GLIWICE B3 CUP II 1. Kemik 2. Fijałkowski Seba 3. Wymiatacz 4. Szynka
2005.02.12 WARSAW O-R CUP 1. Arboos 2. Margiel 3.Pelcu 4. Tomo
2005.03.05 KRAG CUP V 1. Edek 2. Snake 3. Szostak 4. Loda Arek
2005.03.26 OLIMPIJCZYK CUP IV 1. Mowglie 2. Tomo 3. Bastek 4. Loda Arek
2005.04.30 SZYNKA CUP 1. Arboos 2. Fryzjer Darek 3. Bogee 4. Tomo
2005.06.05 GLIWICE B3 CUP IV 1. Larwa 2. Fijałkowski Seba 3. Arboos 4. Maniak
2005.06.20 KRĄG CUP VI 1. Sado 2. Stachu 3. ARO 4. Szeląg
2005.07.30 OMPK BYDGOSZCZ I 1. Tomo 2. Arboos 3. Margiel 4. Esiek
2005.08.14 STRZELEC CUP 1. Arboos 2. Borowiec Marek 3. Szostak 4. Esiek
2005.09.03 MISTRZOSTWA POLSKI WARSZAWA 2005 1. Fijałkowski Seba 2. Esiek 3. Mierzej 4. Edek
2005.09.17 MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 2005 ZABRZE 1. Esiek 2. Sado 3. Szynka 4. Szostak
2005.11.27 LOS RZEŹNIKOS CUP 1. ARO 2. Fijałkowski Seba 3. Żmienko Szymon 4. Tomo
2005.12.10 MARIANKE CUP 1. Kamilek 2. Kalimaster 3. Szostak 4. Tomo
2005.12.29 STRZELCE CUP II 1. Esiek 2. Margiel 3. Masło 4. Macieq
2006.01.15 GAŁKA TEAM-GLIWICE V 1. Odin 2. Radzimisz 3. Perszing 4. Esiek
2006.02.11 OMPK BYDGOSZCZ II 1. Serek 2. Łysy 3. Żochos 4. Esiek
2006.02.25 CHRZANÓW CUP I 1. Sado 2. Arek Loda 3. Odin 4. Esiek
2006.03.12 SZOSTAK CUP I 1. Rivo 2. Fijałkowski Seba 3. Esiek 4. Fryzjer
2006.03.26 GAŁKA TEAM CUP-GLIWICE VI 1. Fijałkowski Seba 2. Sado 3. Esiek 4. Lolek
2006.04.08 KUNIO KUNS KAP 1. Radzimisz 2. Odin 3. Ace 4. Esiek
2006.05.02 SZYNKA CUP II 1. Szostak 2. Macieq 3. Esiek 4.Bogee
2006.05.07 WOLIN CUP 1. Sado 2. Łukasz_K 3. Berzu 4. Vincent
2006.05.27 WARSAW O-R II CUP 1. Sado 2. ARO 3. Rivo 4. Hobbith
2006.06.11 SZOSTAK CUP II 1. Bogee 2. Fioo 3. Dan 4. Loda Arek
2006.06.24 OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY 1. Sado 2. Szostak 3. Filo 4. Damian Wesołowski
MISTRZOSTWA POLSKI 2006
2006.09.10 STRZELEC CUP III 1. Esiek 2. ARO 3. Bolek87 4. Terry
2006.09.23 ELBLĄG CUP 1. TomekOST 2. Esiek 3. Binek 4. ARO
2006.10.21 RYBNIK CUP 1. Bogee 2. Fioo 3. Esiek 4. Lolek
2006.11.05 GAŁKA TEAM CUP VII 1. Sado 2. Rivo 3. Macieq 4. Kemik
2006.12.09 WODZISŁAW ŚLĄSKI CUP 1. Łukasz_K 2. Szostak 3. Brachu 4. TomekOST
2006.12.16 NH CUP II 1. Bogee 2. Bob 3. Brat 4. Darek N.
2006.12.28 TRZCIANKA CUP 1. Snake 2. Indy(Vegeta) 3. Królik st. 4. Góral
2007.01.27 GRAJEWO CUP 1. Łukasz_K. 2. Brat 3. Sado 4. Killer
2007.02.11 BRACHU & KEMIK CUP 1. Lolek 2. Szostak 3. Macieq 4. Sado
2007.02.26 EIN CUP 1. Tsubasa 2. Czarny 3. Binek 4. Margiel
2007.03.11 SZOSTAK CUP III 1. Bogee 2. Lolek 3. Redżi 4. Brachu
2007.03.25 RYBNIK CUP III 1. Macieq 2. Beethoven 3. Gawlisz 4. Pawlo
2007.04.10 Trzcianka Cup II 1. Binek 2. Szeląg 3. ACY 4. Bolek
2007.05.27 GAŁKA TEAM CUP VII 1. Bogee 2. Sado 3. Puschkin 4. TomekOST
2007.06.10 WARSAW O-R CUP III 1. Szostak 2. Beethoven 3. Macieq 4. Nieświeć
2007.06.24 BIAŁYSTOK CUP 1. Ronbalto 2. Mysza 3. Łukasz K. 4. Gawlisz
2007.07.06 EMPIK CUP BYDGOSZCZ 1. Kika 2. Czarny 3. Szczurek 4. Mierzej
2007.07.22 RYBNIK CUP 4 . 1.Gawlisz 2.Brachu 3.Lolek 4.Macieq
2007.08.18 MISTRZOSTWA POLSKI PES6 1.Radomiak 2.Sebastianek 3.Sobi 4.Whan
2007.09.02 JAWORZNO CUP II . 1.Luki K 2.Lolek 3.Tomek OST 4.Beethoven
2007.09.15 BRACHU & KEMIK CUP . 1.Macieq 2.Bogee 3.Luki K 4.Gawlisz
2007.09.29 SZUBIN CUP . 1.Gawlisz 2.Linu 3.Szeląg 4.Binek
2007.10.28 BIALYSTOK CUP . 1.Luki K 2.Gawlisz 3.Ako 4.Binek
2007.11.24 SZCZYTNA CUP . 1.ARO 2.Ako 3.Mysza 4.Bolek
2007.12.01 GRAJEWO CUP II. 1.Mysza 2.Ronbalto 3.Szejker 4.Mortis
2007.12.16 KOSZALIN CUP . 1.Luki K 2.Ako 3.Mysza 4.Szeląg
2007.12.29 SZUBIN CUP II . 1.Macieq 2.Whan 3.Gawlisz 4.Snake
2008.01.12 BRACHU & KEMIK CAP. 1.Gawlisz 2.Mysza 3.Margiel 4.Szostak
2008.01.27 DĄBROWA CUP (Yarzyna) 1.Mysza 2.Macieq 3.Snuki 4.Brat
2008.02.10 EKSTRAKLASA SKIERNIEWICE CUP . 1.Mortis 2.Olej 3.Ronbalto 4.Lawrence z Arabii
2008.02.16 MDK BYTOM CUP . 1.Macieq 2.Lolek 3.Brachu 4.Dudzio
2008.03.30 EKSTRAKLASA SZOSTAK CUP 1.Olej 2.Bogee 3.Oley 4.Szejker
2008.04.13 EKSTRAKLASA KRAKÓW CUP 1.Beethoven 2.Mysza 3.Tomek OST 4.Luki K