logo liga ranking forum irc download zin

Untitled Document

Ranking Pro Evolution Soccer 2015

Regulamin i instrukcja rozgrywek

I. Postanowienia ogólne:

I.1. Regulamin Rankingu może być uaktualniany w cyklach miesięcznych. Osoba rejestrująca się do Rankingu, a także Uczestnik Rankingu rozgrywając mecz w nowym miesiącu akceptuje tym samym Regulamin obowiązujacy w pierwszym dniu miesiąca.
I.2. Ranking jest systemem rozgrywek prowadzonym w formie otwartej, gdzie spotkania można rozgrywać na zasadzie "każdy z każdym".
I.3. Punktacja w Rankingu zależna jest od czterech czynników: od zgromadzonych punktów przez Uczestnika, wyniku, różnicy bramek oraz siły drużyny. Im mniejsza liczba punktów niż przeciwnik, im wieksza różnica bramek przy zwycięstwie, im niższa grupa, w której znajduje się Twoja drużyna względem drużyny przeciwnika, tym więcej punktów za rozegrany mecz. Remis punktowany na takich samych zasadach, lecz z pominieciem ilości strzelonych i straconych bramek.
I.4. Drużyny używane w Rankingu podzielone są zgodnie z kluczem ligowym, a każda z lig/grup posortowana malejąco według siły drużyn.
I.5. Pozycja w Tabeli zależy od ilości punktów zebranych w Rankingu.
I.6. Z jednym zawodnikiem można rozegrać dziennie maksymalnie 5 spotkań.
I.7. Uczestnicy mogą rozgrywać mecze na dowolnym, ustalonym miedzy sobą serwerze.
I.8. Przed podaniem wyniku należy się zalogować używając loginu i hasła nadanych do celów Rankingu w przy rejestracji.


II. Rejestracja:

II.1. Użytkownik może posiadać tylko jedno konto w Rankingu, zakładanie kolejnego konta będzie karane zablokowaniem gry w Rankingu, tzw. banem.
II.2. Nie istnieje możliwość usuwania kont dla celów założenia nowego konta. Na szczególna prośbę Uczestnika Rankingu skierowana na ranking@issonline.pl lub grupie FACEBOOK Ranking ISSOnline dopuszcza się zmianę nicka - loginu lub hasła Uczestnika.
II.3. Możliwość rozgrywania meczy rejestrujacy się Uczestnik uzyskuje po potwierdzeniu zgłoszenia przez Administratora.

III. Mecze:

III.1. Ustawienia gry:
Dogrywka
: Nie
Rzuty Karne: Nie
III.2. Po rozegraniu spotkania do obowiązku gospodarza należy podanie wyniku, a do obowiązku gościa autoryzowanie wyniku.
III.3. W przypadku lagów uniemożliwiających przyzwoite prowadzenie gry, dopuszczalne jest jej przerwanie, o ile żaden z graczy nie zdołał jeszcze zmienić wyniku. Dopuszczalne jest, za zgodą obu graczy, rozegranie obu połów spotkania na hoście jednego gracza.
III.4. Na wypadek ewentualnej reklamacji wskazane jest wykonanie pomeczowego screenshota z wynikiem meczu.

IV. Kary, Bonusy oraz Reklamacje:

IV
.1. Wprowadza się następujacy system kar: punkty karne, ban do 7 dni, ban bezterminowy, walkower.
IV.2. Nie stosowanie się do postanowień Regulaminu w punktach od III.1 do III.4 może być ukarane. O wymiarze kary decyduje Administrator.
IV.3. Opuszczenie meczu przed jego końcem, przy otwartym wyniku powoduje, iż wynik meczu ustala się na wyższy o 3 bramki przeciwko osobie, która mecz opusciła niż w momencie wyjścia z meczu, ponadto, przy nadużywaniu takiego zachowania może być ukarane usunieciem Uczestnika z Rankingu.
IV.4. W sytuacji, gdy przeciwnik wyszedł z gry lub po meczu nie podał wyniku należy z nim ustalic, z jakiego powodu tak postapil. W przypadkach braku możliwości dodania wyników lub braku kontaktu z przeciwnikiem, po rozegraniu meczu należy napisać o tym fakcie na grupie Facebooka: Ranking ISSOnline
IV.5. Niekulturalne zachowanie wobec innych uczestników ligi nie jest tolerowane i będzie karane punktami karnymi lub usunieciem Uczestnika z Rankingu.
IV.6. Administratorowi Rankingu zastrzega się prawo interweniowania według własnego uznania w kwestiach spornych pomiędzy Uczestnikami.
IV.7. Za rozegranie określonej liczby spotkan w tygodniu naliczane są punkty bonusowe.
50 meczów to bonus 50 pkt,
100 meczów to bonus 100 pkt, itd..
Bonusy dodawane są w każdy poniedziałek miesiąca.
IV.8. Administratorowi Rankingu zastrzega się prawo interweniowania według własnego uznania w przypadku wyniku, co do którego zachodzi prawdopodobieństwo oszustwa lub celowego działania Uczestników zmierzającego do wprowadzenia do Rankingu podejrzanego wyniku.
IV.9. Rażąca nieznajomość Regulaminu może być ukarana punktami karnymi.

Akceptuje powyższe warunki
Proponowany login:
Proponowane hasło:
Powtórz hasło:
Imię i nazwisko:
Miejscowość:
Numer gg:[wymagany]
Adres email:
PSN: